byty letni pole vyskov

134 nových bytů vyroste na Sídlišti Osvobození

Reklamní sdělení

V rámci projektu vystavíme ve třech etapách celkem 134 moderních bytů o různých dispozicích. V objektu bude stát jedenáct bytových domů uspořádaných tak, aby využily všechen architektonický potenciál zvolené lokality.

Každý dům nabízí trochu jiné výhody, ale všechny zaručují nadstandardní komfort. Podle svých preferencí u nás dokonalý byt najde mladý pár, velká rodina, nebo i single samotáři, pro které klid a pohodlí není luxusem, ale samozřejmým požadavkem. 

Bytové domy budou k dispozici v pěti variantách s byty o dispozicích od 1+kk až po 5+kk. K bytům jsou k dispozic garážová strání. Také má každý byt k dispozici předzahrádku nebo balkon. Výjimečné uspořádání má bytový dům typu B, který svým charakterem připomíná rodinné řadové domy. Je tvořen z několika mezonetových vilabytů o dispozicích 4+kk nebo 5+kk. Vilabyty mají samostatný vstup, zahrádku i předzahrádku.  Náleží k nim parkovací stání před domem, které je možné variantně krýt přístřeškem.

Vizualizace byty Letní pole

Aktuální informace o projektu můžete sledovat na facebookových stránkách projektu. 

Stavba projektu byla zahájena 30.1.2020 a prodej je již také zahájen. Všechny dostupné informace o projektu najdete na www.letnipole.cz

Zdroj:
Ing. Adéla Křivská
REAL SPEKTRUM, a.s.
Nám. Republiky 8/656, Praha 1
IČ: 253 14 718 provozovna: Lidická 77, 602 00 Brno

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *