privydelek prace ve Vyskove

15 tipů na přivýdělek nejen na Vyškovsku

Nástěnka

1 ) prodávejte svoje výrobky

Pletete, šijete, vyrábíte šperky, košíky, pečete cukroví, máte domácí sirupy ?
Prodávejte na trzích nebo na internetu.
Ve Vyškově se každou druhou středu pořádají trhy. Přihlásit se můžete online na webu města. Základní prodejní plocha 4m čtvereční stojí 50 Kč. Nezapomeňte si prostudovat tržní řád a hygienické desatero.

Prodávejte online: na FB skupinách, fler.cz, v inzerci zdarma na vevyskove.cz, na aukru. Kdo chce expandovat do zahraničí a dorozumí se, může zkusit Etsy nebo samotný Amazon  jako třeba paní z Rumunska s háčkovanými hračkami.


2 ) vypomáhejte v restauracích

Bombastic Vyškov momentálně hledá brigádníky na Jarňáles a letní zahrádku.
Výpomoc přes obědy uvítá Restaurace Drnovice.
Dále se hledá v Kučerovském hostinci, v Adélce v Pustiměři.

3 ) roznášejte letáky

Pro Kaufland zajišťuje roznos externí firma. Týdeník Region spolupracuje s Českou poštou. Zájemci o roznos hlaste se na poště.

4 ) doplňujte regály, vemte směnu ve skladu

Lidl hledá brigádníky na doplňování regálu. Nedefinovatelná firma potřebuje výpomoc do skladu zde na fajn brigádách.

5 ) brigáda na benzince OMV

OMV hledá neustále, běžte osobně nebo odpovězte na inzerát z indeed.

6 ) pište články, rezenze nebo recepty

Umíte hezky psát ? 
Zážitky z výletů, rezence na produkty, recepty anebo úvahy ? Prodávejte své články, hotové texty obohacené fotografiemi časopisům a internetovým magazínům přes copywriting.cz časopisům.  Platforma Copywriting je takový prostředník mezi spisovateli a zájemci o obsah. Funguje to tak, že cokoli napíšete, nahrajete do systému, administrátor zkontroluje a texty jsou k jednorázovému prodeji. Cenu si určujete sami. Copywritting si vezme 30%  provizi.  Ceny za hotové články se pohybují od 100 – 1800 Kč.

Poptávky a nabídky na psaní, korekturu, stylistickou úpravu obyčejných textů nebo oprav bakalářských prací můžete také hledat a nabízet na Robeeto.

7 ) hlídejte děti

Nabízejte se v inzerátech na vevyskove.cz , v naší FB skupině Můj Vyškov, kde nám reklama na malé podnikání nevadí nebo na vzkvétající celorepublikové platformě pro menší nabídky a poptávky práce Robeeto.

8 ) venčete a hlídejte psy

Stejně jako v bodu 7.


9 ) montujte nábytek, sekejte zahradu

Stejně jako v bodu 7.

10 ) dělejte věci na počítači na zakázku

Tvořte loga, upravujte fotky ve Photoshopu, natáčejte videa, namlouvejte znělky nebo posílejte pohlednice. Robeeto nebo pro jazykově nadané, kreativní, bláznivé a zahraničních klientů chtivé určitě fiverr.


brigada online

11 ) vydělávejte na Instagramu

Fotíte se všude a při jakékoli příležitosti? Sdílíte vše na sociálních sítích? Neumíte nebo nevíte jak vyjednávat spolupráce se značkami ? Leoš Mareš z vás asi nebude, ale existuje několik aplikací, které vás jako microinfluencera značkám “dohodí”. Jako např. Reward nebo IndaHash.
Reward je v češtině a přijmou vás s minimem 300 followerů. Musíte mít veřejný profil. Vyberete si kampaň, následujete podmínky spolupráce a odměnou je průměrně 0,25  Kč za každého followera a dalších 0,70 Kč za každý lajk, které přijdou na účet. Halíře dělají talíře. Pokud vás sleduje  pár stovek lidí, fotka s vlastním pejskem na procházce a zmíněním krmiva z kampaně, určitě nějakou kačku vydělá.

Absolutní novinkou v onlajnovém světě je od 1.března 2019 platforma pro spojení influencerů z FB, IG, blogerů s inzerenty pod názvem PR YARD. Vytvořil ji úspěšný zakladatel PlaCly a říká o ní, že je to úplně jiná liga než vše předtím. Provize systému je 25% . Registrace probíhá rychle, schválení webů nebo sociálních profilů do pár hodin. Zaregistrovat se můžete jako influncer s blogem, se svojí sociální sítí, jako grafik, tvůrce videa nebo jako inzerent, tedy ten, kdo hledá, kde místo pro zveřejnění své tiskové zprávy, obchodního textu nebo toho, kdo mu to vše napíše a vypublikuje.


12 ) žehlete na zakázku

13 ) uklízejte na zakázku

Uklízečku hledá právě Dům pro handicapované v Habrovanech, soukromnice se určitě chytnou na stejných místech jako v bodě 7.

14 ) pronajímejte svůj volný pokoj, byt nebo chatu

Dlouhodobě nebo krátkodobě. V čase prázdnin, vojenských přísah nebo Velké ceny v Brně.
Udělějte hezké fotky, oživte slovní zásobu, napište chytlavý popis a zalistujte svůj objekt na velkých servrech.

e-chalupy.cz vás vystaví v katalogu na www od 380 – 1380 Kč za rok, chata.cz registruje zdarma, ze zrostředkování si vyhrazuje 15 % provizi. Cizinci přijíždějící jak do Vyškova, tak na veletrhy do Brna, hledají na mezinárodních stránkách. Pro tuhle cílovou skupinu se určitě vyplatí registrace na Airbnb, které si vezme provizi 3% a pro opravdu velké hráče je tu Booking. Je nejpoužívanější na celém světě, jeho provize za zprostředkování hosta jsou od 15% z ceny pronájmu.


privydelek airbnb

15 ) nechte si vyplácet zpět peníze z nákupu

Cashback – peníze zpět  z nákupu  z 1044 českých i zahraničních internetových obchodů díky  aplikaci Tipli. Nebo Plná peněženka.

Reklama hlásá: Nechte si vrátit až 25% z nákupu přímo na svůj bankovní účet, vyplácíme už od 1 Kč. Ve skutečnosti se vrácené částky pohybují kolem 5% z ceny zakoupeného zboží.

Nakupujete-li rádi na AliExpressu, ve Sportisimu, boty na obuv.cz, knihy v Knize Dobrovodský, léky v lékárně drMaxx , na alze.cz, letenky na Kiwi, Aboutyou, Ebay proč si jedním kliknutím neříct o pár korunek zpátky. Pouze u společnosti Zonky, tedy platformě ” když půjčuje soused sousedovi peníze “, je caschback 4000,- korun.

Při registraci na Tipli také obdržíte vstupní počáteční kredit 100 korun plus spoustu dalších bonusů.
Podmínkou je, že se zaregistrujete do aplikace Tipli a všechny nákupy / eshopy odkliknete přes ně.

Příklad: Sedačka ve Sconto nábytek stojí 26 900. Vy si ji objednáte přes internet, ale na stránky Sconta půjdete přes Tipli.  Se Scontem je to dohodnuto na  5%, takže vám Tipli připíše zpět 1345 Kč  za 10 sekund práce. To jde, ne ?

Na podobný způsob jako Tipli funguje i Plná pěněženka. Plná peněženka byla na našem trhu první, má sice nižší počáteční bonus, ale zákazníky si získává spoustou soutěží, možností výher. K mistrovství světa v ledním hokeji 2019 má připravenou Tipovačku, kde lze tipovat na výsledky zápasů, vyhrát parádní ceny ze spolupracujících obchodů a ještě získat až 75% zpět z nákupu. Tahle akce potrvá pouze v době konání MS. Opakuje se každoročně a to nejen u příležitosti MS v hokeji.


Registrujte se, nakupujte přes Peněženku a získejte hned 60,- Kč


plna penezenka vyskov


Registrujte se, nakupujte přes Peněženku a získejte hned 60,- Kč

Bonus ) staňte se investorem a vydělávejte jako banka

Půjčit někomu peníze a ještě být krytý. Využijte své volné i klidně malé finanční prostředky. Nastudujte si investovaní na Zonky. Zonky.cz je on-line platforma, která zprostředkovává půjčky mezi obyčejnými lidmi.

Víte i jiných možnostech přivýdělku? Napište do komentáře nebo na FB skupinu Můj Vyškov.

Zdroje: vyskov-mesto.cz, Etsy, Tipli, Airbnb sleva na první ubytování, Vyškov na Bookingu, Robeeto, Fiverr, vevyskove.cz, fajn-brigady.cz, kdejeprace.cz, nabrigadu.cz, Zonky, Plná peněženka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *