zapisnik milovnice knih muj vyskov

Čtenářský deník pro dospělé – ZÁPISNÍK MILOVNICE KNIH

Nástěnka Reklamní sdělení

V jedné marketingové skupině na FB jsem narazila na žádost o zviditelnění nové knihy Jany LeBlanc – Zápisník milovnice knih. Na nabídku propagace v cílové skupině ” Vyškov ” mi odpověděla: ” Pro Vyškov všechno, však jsem kousek odtama .. “

Pamatuji si, jak jsem si psala povinný čtenářský deník ve škole, někteří to nenáviděli, mě to bavilo. Dnes taky hodně čtu, chvíli jsem si zajímavé věty podtrhávala, na e-knihách si dávám různé záložky, ale i tak nejlepším způsobem zaznamenávání chytrých vět jsou hromady papírků s poznámkami. Válí se všude a mám v tom chaos. Nástěnku nevlastním. I z tohoto důvodu, je Zápisník pro mě jak dělaný a proto ráda pomohu s jeho místem pod sluncem.

Novinářka Jana LeBlanc  a ilustrátorka Martina Pavlová mi ke své knize řekly:

„Zvyk dělat si z knížek alespoň kratičké výpisky je praktický, ale většině lidí příliš evokuje školní čtenářský deník. Proto jsme chtěly vytvořit produkt, který by umožňoval dělat si poznámky a zároveň to nebyla nepříjemná povinnost. Přály jsme si, aby tento kreativní blok vzbuzoval radost: při samotném psaní i po letech, kdy člověku připomene, co mu zpříjemňovalo cesty do práce, dovolené nebo hrdiny, se kterými trávil noci. ”

Zápisník milovnice knih je jejich jíž pátým dílem pod značkou PAPÍROVÁ LÁSKA.

Zápisník je vlastně knihou i kreativním deníkem v jednom. Základem je blok, do kterého si můžete uložit poznámky až o šedesáti přečtených dílech. Autorky vás několika otázkami přimějí zamyslet se třeba nad tím, s kým z hrdinů byste nejraději zašli na drink nebo komu si myslíte, že by kniha udělala radost, pokud máte chuť předat ji dál. Druhou část zápisníku pak naplnily praktickými tipy, jejichž společným jmenovatelem je knižní svět.
Dozvíte se, jak přečíst alespoň jednu knihu týdně, jak se naučit číst knihy psané v cizím jazyce (a s nimi i cizí jazyk), jak si uspořádat knihovničku nebo která slavná díla zůstávají nejčastěji nedočtená. A kdybyste náhodou neměli noční stolek plný a v hlavě vůbec žádnou inspiraci, po jakém příběhu sáhnout dál, stačí nalistovat některý ze seznamů s nejslavnějšími díly nebo čtenářskou výzvou. Už jste někdy četli třeba dílo z roku, v němž jste se narodili?

Zápisník milovnice knih vzniknul, aby vás inspiroval, abyste z knížek a čtení měli ještě lepší pocit a dělaly vám ještě větší radost. Vychází v krásné barevné úpravě, s pevnou, omyvatelnou obálkou, záložkou a ve formátu, který můžete nechat ležet na nočním stolku nebo ho sbalit s sebou kamkoliv potřebujete.

Prolistujte si zápisník ZDE

zapisnik milovnice knih muj vyskov
Zápisník milovnice knih vydalo nakladatelství Presco Group 30. července 2018.


Presco Group Zápisník milovnice knih, 13 x 21 cm lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč
(Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

O autorkách:

Jana LeBlanc

Odmalička chtěla psát a dnes je novinářkou na volné noze. Miluje svého muže a syna Benjamina. Kromě knížek má ráda běhání, New York, kavárny, cizí jazyky, nohy v teple, pochvaly a rýžový nákyp od maminky. Píše blog www.comiudelaloradost.cz 

Martina Pavlová

Kreativními činnostmi všeho druhu byla posedlá už jako dítě, ale kreslení ji začalo bavit až jako dospělou. Miluje svého muže a kromě sladkostí bez cukru jí dělají radost také slunečná rána a cestování po světě. Její web: www.martinapavlova.com

Další diáře a zápisníky autorek najdete na www.papirovalaska.cz

Kontakty:

Jana LeBlanc: jana@janaleblanc.cz, www.comiudelaloradost.cz

Martina Pavlová: www.martinapavlova.com

Presco Group: Lucia Švorcová – svorcova@pg.cz

Další díla z tvorby autorek :

Zápisník cestovatelky
Zápisník běžkyně
Budu maminka – Zápisník a průvodce těhotenstvím v jednom
Zápisník radosti – 365 tipů, jak mít a dělat radost každý den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *