nezadané zeny stastne

Mohou být nezadané ženy šťastné?

Nástěnka

Bavíme-li se o randění, inteligentní ženy bývají dost vybíravé. Raději totiž vyčkají, až se objeví ta správná osoba, než aby se hnali do vztahu, jen aby se neřeklo. V poslední době bývá u žen trendem single život. Stále více žen raději zůstávají nezadané a užívají si sebe samé, než aby setrvávali v toxickém vztahu. Důvod je jednoduchý, zkrátka se pak cítí šťastnější. V dnešní společnosti už dávno neplatí, že nezadaná je synonymum ke slovům smutná a osamělá. Proč tomu tak je?

Mají na sebe víc času

Zadané ženy si často stěžují, že nemají žádný čas pro sebe. Neustále se totiž musí starat o partnera, děti a domácnost. Výjimkou pak není ještě jejich kariéra. Když jste ale sami, máte spoustu času na to si užít sama sebe. Klidně si můžete zajít ke kadeřnici, nechat si udělat novou manikúru nebo zajít na koncert oblíbené kapely. Záleží to jen na vás.

Není na ně vyvíjen takový tlak

Ano, je pravda, že na nezadané ženy není vyvíjen takový tlaky, zejména v oblasti rodinných záležitostí. Nemusíte si pamatovat narozeniny vašeho partnera, po práci rychle sehnat dárek na Valentýna, plánovat speciální výlety ve dvou. Ne. Nemusíte nic. Vztahy vyžadují spoustu práce a někdy se pocit štěstí může proměnit ve vyčerpávající stres. Když jste single, nemusíte se ani pro nikoho parádit. Neříkáme, že nemůžete vypadat dobře. Vyfintit se ale můžete i pro sebe samou.

Soustředí se na svou kariéru a zjišťují, co opravdu chtějí

Často se stává, že se ženy vzdávají svých nadějí a snů ve prospěch rodiny. Dělají to, protože se snaží všechny kolem sebe udržet šťastné a to i za cenu toho, že se vzdají vlastního štěstí. Nezadané ženy se tímto vůbec nemusí zabývat. Nic jim nebrání dosažení jejich cílů, proto bývají tak ambiciózní. Umí si své priority dát do pořádku, proto bývají single ženy úspěšnější a šťastnější.

Nezáleží jim na tom, co o nich říkají druzí

Když jste dlouho nezadanou a nezávislou ženou, uvědomíte si, že jediná osoba, která vás může soudit, jste jen vy sama. Věřte v sebe samou a přestaňte řešit, co říkají ostatní. Neohlížejte se za názorem ostatních a budete se přirozeně cítit šťastnější.

Jiné vztahy bývají silnější

Máte-li nějaký vážný vztah, trávíte většinu času se svým partnerem a jen těžko hledáte čas na kamarády a rodinu, kvůli čemuž se s nimi můžete odcizit. Když jste single, můžete se se svými blízkými scházet častěji a utužovat tak vzájemné vztahy.

Více cestuji a mají méně starostí

Dostatek času, když jste single, vám umožní objevovat celý svět. Uvidíte ho v úplně jiném světle, než když máte po boku partnera. Můžete se soustředit přesně na věci, co máte rádi a nemusíte ohledně nich dělat žádné kompromisy.

Foto: Pexels, Bezvatriko.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *