Nepoživatelné jídlo i špinavá pláž se dají reklamovat. A bez právníka !

Je doba dovolených, celý rok jste šetřili, máte vygooglované, jak budou vypadat snídaně, na jakém tobogánu budete jezdit, jakým letadlem se letí, všechno je parádní a krásné. Všichni se těšíte.

Jenomže vše může být i jinak …

  • hotel nevypadá jak v katalogu nebo je jíný
  • jídlo je nepoživatelné, zkažené
  • pláž je špinavá, v noci je rámus
  • zrušili vám let,  let zpožděný o více jak 3 hodiny

Jsou různé katastrofické scénáře a většinou se odmáchnou rukou stylem:

“ hlavně že někde jsme, co když jsme se doma špatně dívali, mamko buď ráda, že nemusíš vařit, však doma taky klimu nemáme, tak co … “

pak se přijede domů a ukazují se jen ty hezké fotky …  ” Však příští rok si najdeme něco lepšího … ”

To, že máte nárok na finanční odškodnění vás možná napadne, ale  “ proboha, kolik by to zas stálo a jak se to dělá a necháme to radši tak mamko ?.. “

Jenomže, například u zpoždného letu o více jak 3 hodiny, máte nárok na odškodnění až 600 eur.
A to v případě, pokud ke zrušení letu nedošlo kvůli mimořádným okolnostem, za které se považují : nepříznivé počasí, stávky zaměstnanců na letišti, politické nepokoje či srážka s ptákem.

Nenechávejte to tak, hlaste se o svoje peníze. Vyřídit si odškodnění  je  jednoduché a vy nic neplatíte předem. Na reklamaci máte 30 dní od skončení zájezdu.

Existuje společnonost, která tyhle všechny věci vyřídí za vás. Jmenuje se Vaše nároky.

vasenarokymujvyskov

Je to právní společnost, která se specializuje na vymáhání nároků nejen z pokažené dovolené, ale i za nevyplacenou mzdu, úrazy na chodníku, reklamace v eshopech a i dokonce odstoupení od kupních smluv Šmejdů.

Jak to funguje ?

Stačí zadat případ na stránkách www.vasenaroky.cz, kde vyplníte jednoduchý formulář a přiložíte potřebné dokumenty. Následně již jen počkáte, až váš případ zdarma posoudí právník. Jestliže právník shledá váš nárok na peníze či odškodnění oprávněný, společnost se s vámi dohodne na výši provize a zašle vám smlouvy k podpisu. Inovací je možnost podpisu online, takže nemusíte nikam chodit, ani nic tisknout a zasílat, vše vyřídíte doslova z pohodlí domova. 

Po podpisu smluv začne právník činit kroky, aby získat vaše peníze. Právník se prvně snaží vyřešit případ mimosoudně, v případě negativní reakce od protistrany a se svolením klienta může podat i žalobu k soud. Vy však za celou dobu řešení případu nic neplatíte. Vše, včetně mzdy právníka a soudních nákladů, platí společnost Vaše nároky.cz.

Pokud se právníkovi podaří od protistrany Vaše peníze získat, náleží společnosti pouze provize ze získaných peněz, která je maximálně 25 % a na které se dohodněte již při podpisu smlouvy. V případě, že by právník spor prohrál, nic neplatíte. Společnost za vás dokonce v případě potřeby zaplatí i soudní náklady protistraně.

Přejeme vám krásnou dovolenou a abyste žádnou pomoc nepotřebovali a kdyby jo, tak víte, kam se obrátit.
Nechceme malovat čerta na zeď, ale nezapomeňte na cestovní pojištění. I to jde online a stojí to od 8 Kč na den.
Stačí kliknout SEM

letmujvyskovzruseny

 

Šárka P.

Zakladatelka a provozovatelka VeVyškově.cz. Z organizačních a technologických důvodů bylo založení nového blogu Můj Vyškov nejlepší variantou pro lepší a rychlejší publikaci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *