Příměstský tábor Veselá věda ve Vyškově

Jak dětem naplnit kvalitně čas i o prázdninách ?

Je tu čas spřádání prázdninových plánů a ti z nás, kteří mají doma nějakou tu ratolest, určitě řeší, jak to udělat, aby si děti prázdniny co nejvíce užily.
Jednou z možností je příměstský tábor s Veselou vědou.
Jak už název napovídá, na takovém táboře nebude nouze o experimenty a zkoumání přírody. To jistě potěší nejednoho rodiče, který je dnes a denně zasypáván otázkami Jak a Proč, případně A co by se stalo, kdyby …

tábor vyškov

Děti si mohou užít týden, kde se budou věnovat zkoumání běžných jevů kolem nás, ověřování svých teorií i vyrábění nejrůznějších vědeckých hraček. Protože jde ale o čas prázdninový, bude prostor i na hry, kamarády, odpočinek a legraci.
Na tábor se mohou přihlásit už i šikovní předškoláci, ale ani děti starší se rozhodně nudit nebudou. Důkazem toho, že děti takový tábor baví, je, že se děti na tábory opakovaně vrací. Program je proto pokaždé o něco obohacen a vylepšen, některé pokusy jsou ale natolik oblíbené, že se musí opakovat každý rok, děti je prostě milují, třeba taková výroba toho nejvíce slizkého domácího slizu… jistě si dovedete nadšení dětí představit. 

vesella veda

Veselá věda pořádá tábory pro děti už šestým rokem. Ten vyškovský proběhne na Základní škole Vyhlídka v termínu 13.8. – 17.8. a ještě je pár volných míst.

Kromě táborů probíhají během školního roku pod taktovkou Veselé vědy i kroužky zábavných vědeckých pokusů na základních školách.

Základní informace:
Veselá věda z.ú. – funguje šestým rokem
Kroužky a tábory Veselé vědy prošlo více než 8 tisíc dětí
Působí po celé ČR
Organizuje kroužky a tábory pro děti od 5 do 12 let s přírodovědnou tématikou

www.veselaveda.cz

vesela veda vyškov

Šárka P.

Zakladatelka a provozovatelka VeVyškově.cz. Z organizačních a technologických důvodů bylo založení nového blogu Můj Vyškov nejlepší variantou pro lepší a rychlejší publikaci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *