pujcka ceska sporitelna

Půjčka České spořitelny je tu pro vás

Finance

Potřebujete finance na koupi spotřebiče, auta, na dovolenou, na bydlení – zkrátka pro splnění jakéhokoli přání nebo pro vyřešení obtížné situace? Využijte nabídku jednoho z největších a nejoblíbenějších bankovních ústavů u nás – České spořitelny. Jste-li klientem této instituce, jistě víte, že se získáním půjčky nebudete mít problémy a že její podmínky jsou velmi výhodné. Pokud u České spořitelny nemáte účet, nevadí – půjčka České spořitelny je určena široké veřejnosti a není podmíněna vlastnictvím účtu v bance.

Půjčka je neúčelová

Neocenitelnou výhodou půjčky České spořitelny je i to, že se jedná o neúčelovou půjčku, tzn., že nikde nemusíte uvádět, pro jaký účel půjčku potřebujete a co si za vypůjčené peníze hodláte pořídit. Bezúčelové půjčky nabízí více poskytovatelů, ale za to, že neuvádíte účel půjčky, vám automaticky navýší úroky. Úroková sazba půjčky České spořitelny je nízká, půjčku získáte již od 6,9 % p. a. Pokud máte účet v České spořitelně a využíváte internetové bankovnictví, vidíte neustále výši půjčky, která vám je vám aktuálně nabízena. O půjčku si může požádat každý, nejjednodušší je žádost pomocí online formuláře.

Jaké jsou podmínky?

Proto, aby vám byla poskytnuta půjčka České spořitelny, musíte splnit jen několik podmínek – být občanem České republiky, mít trvalý pobyt na území ČR, cizí státní příslušníci musí doložit povolení k trvalému pobytu. K žádosti budete potřebovat ještě potvrzení o výši příjmu nebo daňové přiznání s příslušnými doklady o podnikání a také jeden doklad totožnosti. Jste-li klienty České spořitelny, potvrzení příjmu dokládat nemusíte.

Půjčit si můžete vysoké částky

Ať potřebujete nižší nebo vyšší částku, půjčka České spořitelny je tu pro vás.
Bez ručitele a bez zástavy si můžete půjčit od 20 000 do 600 000 Kč. Zažádat můžete online.

  • vyplníte formulář na webu s nabídkou půjčky České spořitelny
  • zvolíte částku a dobu splatnosti
  • vyčkáte na kontakt bankovním specialistou a domluvíte si termín návštěvy na pobočce
  • smlouvu uzavřete hned při první návštěvě pobočky
  • peníze obdržíte na účet nebo v hotovosti
  • schopnost splácet si můžete pojistit
  • 2x za rok si můžete splátku odložit
  • do dvou měsíců od podpisu smlouvy ještě můžete od smlouvy bez sankcí odstoupit

Neřešte marně finanční potíže a využijte výhodných podmínek, které vám půjčka České spořitelny nabízí. Nabídek bankovních produktů, které by byly tak snadno dosažitelné, není mnoho. Půjčka České spořitelny se vyplatí a nepodstupujete s ní žádné riziko.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Česká spořitelna, a.s., se sídlem Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praha 4, IČ: 45244782, zapsáné u Městského soudu v Praze, sp. zn. B 1171 a to za účelem zpracování nabídky finančního produktu.

Autor: Zezetko z Copywritting.cz
Spolupráce s : Česká Spořitelna
Pobočka České Spořitelny ve Vyškově : Husova 443/2, 682 01 Vyškov

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *