Tvé hvězdy – originální HIT letošních vánoc je z Vyškova

Tvé hvězdy – originální plakáty s vaší přesnou hvězdnou mapou se staly jednoznačným hitem letošních vánoc. A jsou z Vyškova.

Důležité momenty života jsou stejně jedinečné jako postavení hvězd nad našimi hlavami. Vždy jsou unikátní, neopakovatelné – a právě proto si zaslouží zachytit navždy.

Co to celé znamená?

Každý z nás má nějaký jedinečný moment v životě. Může to být vlastní narození, první pusa, budoucí svatba … V každém tomhle momentu vám nějak stojí hvězdy nahoře na nebesích. Přesné postavení hvězd v danou dobu, na určitém místě dokáže vygenerovat speciální oficiální program od NASA. Potom už je jen úkolem z těchto dat vytvořit přesnou osobní mapu.

Tvé hvězdy je přesný pojem, jelikož TY / VY si zadáte vaše přesné datum, polohu, oblíbený slogan, vyberete barvu, písmo, velikost, formát, jazykovou mutaci a nejoriginálnější dárek je na světě.

Jsou z Vyškova

Bylo nebylo, ve Vyškově žije nesmírně nadaná mladá paní, která stojí za spoustou originálních plakátů, logotypů, billboardů pro korporáty, propagačních materiálů v celé ČR. A tahle mladá dáma jménem Dagmar tvoří ve svém malém proti grafickém studiui TVÉ HVĚZDY.

Kolik to stojí a jak objednat?

Hvězdné mapy jsou obrazy. Originální obrazy s elegancí, noblesou a příběhem. Ceny se odvíjí zejména od velikosti a pohybují se od 590 – 1990 Kč. Objednávat vlastní konfiguraci a přání můžete přímo na webových stránkách www.tvehvezdy.cz
Není to žádný finální eshop, na základě poptávkového formuláře budete nejprve paní Dagmar kontaktováni k doladění detailů.
Nezapomeňte si vymyslet i nějaký slogan, který celý obraz přivede k naprosté dokonalosti. Oblíbené slogany jsou např.: Zrodila se hvězda, Den, kdy jsme se našli ….
Velice vtipným prvkem jsou i názvy planet celé hvězdě soustavy a to v jazyce, který si přejete.

Tvé hvězdy nejen k vánocům. Soutěž na Facebooku

Hvězdné mapy jsou sice HITEM letošních vánoc, protože je to něco nového, neokoukaného. Darovat je samozřejmě můžete k jakékoli příležitosti.
Když už máme ty vánoce, tak jsme vyhlásili na našem Facebooku soutěž. Její výherce bude vylosován 14.prosince ve 12.00 a stane se šťastným majitelem své hvězdné mapy v obřím formátu.

#tvehvezdycz na přání k narození chlapečkaFormát B2 (50x70cm)

Zveřejnil(a) TveHvezdy.cz dne Sobota 7. prosince 2019

Obdarujte se své nejbližší něčím originálním a zároveň podpoříte mladou, talentovanou, velkorysou vyškovskou podnikatelku.
Krásné Vánoce

Šárka P.

Zakladatelka a provozovatelka VeVyškově.cz. Z organizačních a technologických důvodů bylo založení nového blogu Můj Vyškov nejlepší variantou pro lepší a rychlejší publikaci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *